Kropki15 września uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w Międzynarodowym Dniu Kropki, czyli globalnym święcie kreatywności, odwagi i zabawy.

Dzień kropki to doskonała okazja do odkrywania uczniowskich talentów oraz do rozbudzania kreatywności. W obchody tego święta włączyła się cała społeczność szkolna. Kropki królowały na ubraniach i innych częściach garderoby nauczycieli oraz uczniów. Ci, którzy nie znaleźli ich w swoich szafach, ozdobili swoje koszulki w samodzielnie wykonane kropeczki i kółeczka. Nie zabrakło również artystycznych akcji inspirowanych kropką. Podczas przerw uczniowie wspólnie tworzyli kropkowe dzieła sztuki wykorzystując różne techniki malarskie. Z wykonanych prac powstała wyjątkowa wystawa, która zdobi szkolny korytarz. Dzień Kropki sprawił radość zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Z pewnością wpisze się on na stałe w kalendarium wydarzeń szkolnych.