Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

Podziękowania Pani Dyrektor Alicji Witkowskiej

Są tacy ludzie, w swej istocie wyjątkowi, którzy swoją osobowością tworzą historię miejsca.

W życiu kierują się sercem i pasją. Profesjonalizmem - w pracy. Dobrocią i życzliwością - na co dzień. Nie jest łatwo znaleźć odpowiednie słowa, by podziękować za wszystkie lata poświęcone budowaniu szkolnej rodziny „dziesiątki”. Dziękujemy za wspólną naukę i pracę, za rozmowy, za uśmiech, za wsparcie.

Powiedzieć, że dziękujemy „za wszystko” - to wciąż za mało…za mało…

Z wyrazami wdzięczności

Uczniowie, rodzice i pracownicy SP 10 w Białymstoku

0x0_1.jpg

 

W dniu 1 września 2021 roku stanowisko dyrektora SP10 objęła Pani Urszula Bołtryk – wieloletni nauczyciel, wychowawca i wicedyrektor tej szkoły, osoba pełna pasji i zaangażowania. Nauczyciel, dla którego dobro dziecka jest najważniejsze, dyrektor, który za cel stawia sobie dalszy rozwój tej szkoły i podtrzymanie wyjątkowej atmosfery w niej panującej.

0x0.jpg

   

 

 

  synergia logo dyplom

 

trzymaj formę

 

agmar

 

Rozzpiewany Bialystok

 

wychowawca2

 

bat2

 

SzkolapamietaLOGOTYP

 infolinia GOV 1

 

nivea

 

 

SKS tabliczka 1 Copy

facebook_page_plugin