Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 IMG 20211001 135049

 

 

 

Corocznie obchodzone Święto Szkoły jest zawsze okazją do przypomnienia postaci patronki naszej szkoły, Izabeli Branickiej i jej zasług dla miasta. Atmosferę dawnych lat, w których żyła i działała nasza szanowna patronka, przypomnieliśmy budując makiety znanych białostockich budowli oraz kreatywnie tworząc stroje tego okresu historycznego z dowolnych materiałów. Uczniowie poznawali także historię rodu Branickich i powstałych za ich czasów obiektów biorąc udział w wycieczce po mieście, ocalałych budowlach i parku pałacowym.

 

 

   

 

 

  synergia logo dyplom

 

trzymaj formę

 

agmar

 

Rozzpiewany Bialystok

 

wychowawca2

 

bat2

 

SzkolapamietaLOGOTYP

 infolinia GOV 1

 

nivea

 

 

SKS tabliczka 1 Copy

facebook_page_plugin