Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

IMG 20211105 140601

IMG 2148

  W piątek 5 listopada obchodziliśmy

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek 

      Tego dnia przenieśliśmy się w magiczny świat bajkowych bohaterów uwielbianych przez wszystkie dzieci. Królewna Śnieżka, Kubuś Puchatek i Myszka Miki, to tylko część postaci bliskich sercu, które mogliśmy spotkać na szkolnych korytarzach. Uczniowie z wielką przyjemnością i entuzjazmem wspominali swoich ulubionych superbohaterów z lat dziecięcych, którzy w dalszym ciągu wywołują uśmiech i radość na twarzach. 

      Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to nie tylko wspólna zabawa i doskonała integracja społeczności szkolnej, ale także znakomita okazja do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci i młodzieży.

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

certyfikat.jpg

 

dyplom

 

trzymaj formę

 

Rozzpiewany Bialystok

 

plakat_duży.png

 

agmar

 

 

wychowawca2

 

bat2

 

SzkolapamietaLOGOTYP

 infolinia GOV 1

 

nivea

 

 

SKS tabliczka 1 Copy

facebook_page_plugin