Dziwnie ubrany na czerwono starszy Pan odwiedził naszą szkołę 6 grudnia w towarzystwie uroczego renifera. Grzecznie zdezynfekował ręce i długą siwą brodę, a potem zapytał, czy są tu jakieś grzeczne dzieci. Gdy usłyszał, że tutaj innych nie ma, krzyknął głośno: Ho! Ho! Ho! i pobiegł do klas rozdawać uczniom słodycze. Zdziwił się, że wiele osób miało na głowach czapki podobne do jego własnej.

m1   m2

Każdą z klas I-III odwiedził jeszcze inny Mikołaj i zaprosił do wspólnej zabawy.

m3  m4  m5

Klasy 4a, 4b, 6a, 7a, 8a spędziły miłe chwile w kinie oglądając wartościowy film „Chłopiec z chmur” a w nim: przyjaźń, odwagę, oddanie, obcowanie z naturą, ratowanie zagrożonego gatunku dzikich gęsi, dbanie o otaczający nas świat. Wszystko, aby zrozumieć mądrość Lestera Browna "Nie dziedziczymy ziemi od naszych przodków, tylko ją pożyczamy od naszych dzieci".

To był bardzo udany dzień.

certyfikat.jpg

dyplom