Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

Z ogromną przyjemnością chcemy poinformować o plastycznych sukcesach naszych uczniów biorących udział w różnych konkursach plastycznych organizowanych na terenie miasta i województwa.

IMG 20220405 WA0001

W XXI edycji Podlaskiego Konkursu Plastycznego ,,Kraszanki, pisanki, wyrywanki” pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji Arcybiskupa Józefa Guzdka Metropolity Białostockiego oraz  Prezydenta Miasta Białegostoku, zaszczytne wyróżnienie zdobył Daniel Alsztyniuk z klasy 4a.

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Krajobraz Polski- Tradycje, Współczesność, Przyszłość  2022”pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, nagrodę otrzymała Anna Jarmołowicz z klasy 4a.

W XVIII  Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Bajki i baśnie”, nagrodę otrzymała Zuzanna Żebrowska z klasy 6a.

 Nasi uczniowie odnieśli również sukcesy w II edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Zabawki z krainy EKO. 2022” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Nagrodę otrzymała Anna Jarmołowicz z klasy 4a,a  wyróżnienia: Michał Kisiel z klasy4b i Sebastian Wawrzeniuk  z klasy 7a.

 

Wszystkim uczestnikom konkursów bardzo dziękujemy, a laureatom gratulujemy wspaniałych wyników na polu artystycznym.

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

certyfikat.jpg

 

dyplom

 

trzymaj formę

 

Rozzpiewany Bialystok

 

plakat_duży.png

 

agmar

 

 

wychowawca2

 

bat2

 

SzkolapamietaLOGOTYP

 infolinia GOV 1

 

nivea

 

 

SKS tabliczka 1 Copy

facebook_page_plugin