Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

Konkurs był dobrą okazją do poznania wartościowych ciekawych osobowości z naszego regionu, które są autorytetem/bohaterem dla młodych ludzi. Na uwagę zasługuje fakt, że są to postacie autentyczne, znane  nie tylko na Podlasiu, ale i w całej Polsce, np. Katarzyna Bonda (popularna pisarka powieści kryminalnych), Izabella Scorupco (aktorka), ksiądz Jerzy Popiełuszko. W przypadku jednego uczestnika konkursu tym autorytetem był pradziadek, nauczyciel matematyki.

 

Osoby wyróżnione:

 

Zuzanna Żebrowska kl. 6 a

Zuzanna Sobolewska kl. 2 b

Julia Chalecka kl. 2 b

Gabriela Panasiewicz kl. 2 b

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

Wyróżnione uczennice konkursu z klasy 2 b - szczęśliwe i uśmiechnięte Wyróżniona uczennica z klasy 6 a z satysfakcją prezentuje swój dyplom i nagrodę.

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

certyfikat.jpg

 

dyplom

 

trzymaj formę

 

Rozzpiewany Bialystok

 

plakat_duży.png

 

agmar

 

 

wychowawca2

 

bat2

 

SzkolapamietaLOGOTYP

 infolinia GOV 1

 

nivea

 

 

SKS tabliczka 1 Copy

facebook_page_plugin