Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

         uczniowie występują podczas konkursu kolęd

          Dnia 10 stycznia 2023 w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Wielokulturowy „Boże Narodzenie słowem i pędzlem malowane”. Wzięło w nim udział 102 uczniów z białostockich szkół podstawowych: 25 solistów, 7 zespołów wokalnych, 15 recytatorów. Uczestnicy konkursu mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w trzech kategoriach: wokalnej, recytatorskiej i plastycznej. Celem konkursu była integracja uczniów i rodzin, integracja uczniów różnych wyznań, kształtowanie tolerancji i wzajemnego szacunku oraz kultywowanie różnych tradycji bożonarodzeniowych. 

         Plastyczne prace konkursowe zostaną zaprezentowane na Koncercie Laureatów 18 stycznia 2023 r. o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej nr 10 w Białymstoku. W tym dniu nastąpi również wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu.

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu, kreatywności i odwagi.

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

certyfikat placówki rozwijającej talenty

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 roku

 

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin