rekomendacje czytelnicze klasy 8 auczeń przebrany za ulubionego bohatera literackiegorekomendacje czytelnicze uczniów

Tegoroczny Światowy Dzień Książki sprawił, że w naszej szkole pojawiły się przeróżne postacie literackie. Poczynając od dobrze znanego Kopciuszka czy Ani Shirley, poprzez mniej znane bohaterki i bohaterów współczesnych powieści dla młodzieży, aż po zwierzęcych bohaterów - tych łagodniejszych, jak kotka Mgiełka, czy bardziej niebezpiecznych, jak jaszczurkopodobny stwór z japońskich opowieści. W klasach, w których zagościli, uczniowie z zainteresowaniem słuchali ich historii. Dzieci z młodszych klas przyniosły swoje ulubione książki i o nich opowiedziały. Niektórzy uczniowie klas starszych również podzielili się z nami swoimi fascynacjami czytelniczymi. Rekomendacje ich książek można poczytać na korytarzu drugiego piętra naszej szkoły. Zachęcamy do lektury, a autorom dziękujemy !

uczniowie przebrani za ulubionych bohaterów literackichuczniowie prezenują ulubione książkiulubieni bohaterowie naszych uczniów