Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 uczennice przy meblach olbrzymaczwartoklasiści na Farmie Iluzjiuczniowie w tajemniczym Ames Roomie

        Klasy 4a i 4b wybrały się w podróż do Parku Edukacji i Rozrywki "Farma Iluzji". Mimo pochmurnej aury czwartoklasiści bawili się wyśmienicie zwiedzając Muzeum Iluzji oraz Latającą Chatę Tajemnic i Grobowiec Faraona. Uczniowie doświadczyli świata do góry nogami w Zakręconym Domku, lewitowali w Tunelu Zapomnienia, spacerowali przez Lasek Doświadczeń, przeszli przez Lustrzany Labirynt i jego kolumnady, zgłębiali tajemnice Ames Room i Opuszczonej Kopalni, widzieli Meble Olbrzyma, bawili się przy lewitujących kuleczkach, robili zdjęcia swojej głowy na talerzu i Lewitującego Kranu, rzucili okiem do Studni Nieskończoności, spacerowali Ścieżką Złudzeń, a także bwili się wspólnie na świeżym powietrzu na polanie piknikowej, w strefie łamigłówek, na polu dmuchańców, na karuzeli oraz małpim mrzewie.

            uczennice na małpim drzewie       głowa na talerzu       uczniowie w lasku doświadczeń

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

certyfikat placówki rozwijającej talenty

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 roku

 

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin