Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

          Pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bialegostoku i UNICEF Polska, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny "Mój przyjaciel z dalekiego świata", towarzyszący edukacyjnej wystawie fotografii "Dzieci świata" Elżbiety Dzikowskiej. Kuratorem wystawy i promotorem konkursu była historyk sztuki Joanna Szefer. Ideą Konkursu było rozwijanie wyobraźni i wrażliwości twórczej, intelektualnej i estetycznej dzieci, jak również ich uwrażliwieniena na sprawy różnorodności kulturowej, przyjaźni, tolerancji i pokoju. Do szkoły wpłynęło wiele ciekawych prac, spośród których jury wyłoni 6 zwycięzców.

                                prace konkursowe 6-9 lat      prace konkursowe 10 lat                                                                    praca konkursowe 11-14 lat     prace konkursowe uczniów 11-14 lat

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

certyfikat placówki rozwijającej talenty

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 roku

 

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin