Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

       
      4 września 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 49 w Białymstoku nagrodzono najlepszych uczniów oraz ich mistrzów – nauczycieli towarzyszących wychowankom na drodze rozwoju. Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski wręczył medale „Diligentiae – za pilność ” uczniom i nauczycielom białostockich szkół. Wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Białymstoku wyróżniona została Olga Stankiewicz – absolwentka oraz pani Agnieszka Morzy – nauczycielka biologii.
         Medal Diligentiae został ustanowiony w 1767 roku przez króla Stanisława Augusta, nadawany był wychowankom Korpusu Kadetów w Warszawie jako zaszczytne wyróżnienie za pilność w nauce. W Białymstoku medale przyznawane są przez Prezydenta Miasta od 2004 roku.
 Prezydent wręcza medale za pilność nauczycielka i uczennica z medalami za pilność nagrodzeni uczniowie wraz z prezydentem Białegostoku

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

certyfikat placówki rozwijającej talenty

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 roku

 

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin