Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

       

       Pierwszoklasiści są już pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. 3 października, podczas obchodów Święta Szkoły, odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści zaprezentowali swój program artystyczny. Śpiewając piosenki oraz deklamując wiersze udowodnili, że jest to szczególnie ważne wydarzenie dla każdego ucznia. Wielkie wsparcie otrzymali od kolegów i koleżanek ze starszych klas – były pięknie zaśpiewane piosenki przez nasz szkolny chór oraz wiersze i porady, jak przetrwać szkolne chwile.

Niezwykle podniosłym momentem podczas uroczystości było złożenie przyrzeczenia na sztandar szkoły oraz pasowanie na ucznia. Nie zapomniano również o patronie szkoły – Izabeli Branickiej. Dzieci chętnie wysłuchały historii oraz z wielkim zapałem odpowiadały na zadawane pytania.

Ta szkolna uroczystość dostarczyła pierwszakom niezapomnianych przeżyć, rodzicom wiele wzruszeń, a nauczycielom dumy i radości z nowo przyjętych uczniów.

pierwszoklasiści składają ślubowanie na sztandar szkołyPani Dyrektor pasuje uczennicępierwszoklasiści na uroczystości ślubowania

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

certyfikat placówki rozwijającej talenty

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 rokuOdznaka_3.png

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 

 

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin