Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

         23 kwetnia  uczniowie klasy 5 a  wybrali się do Auli im. Janusza Korczaka Wydziału Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku aby obejrzeć przedstawienie "Opowieść o Cebulku", na motywach bajki Gianni Rodari Cippolino,  w inscenizacji Iriny Sidoruk. W wydarzeniu wystąpiła uczennica tejże klasy - Anastazja Trochimowicz. Przedstawienie  to historia w której bohaterami są owoce, warzywa i kwiaty. W swoim bajkowym miasteczku, podobnie jak ludzie w pogoni za marzeniami prowadzą życie pełne codziennych trosk oraz nadziei na lepszą przyszłość.
Celem projektu jest praktyczna edukacja dzieci i młodzieży w zakresie działalności charytatywnej oraz umożliwienie młodzieży uzdolnionej artystycznie realizującej pasje taneczne w Otwartej Przestrzeni Artystycznej ARTEA w Białymstoku prezentację swojej twórczości. Gratulujemy naszej uzdolnionej aktorce  świetnego występu. Kwota uzbierana za bilety wstępu  zasili konto Fundacji "Pomóż Im" na Rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum Dla Dzieci.

uczennica wystepująca w przedstawieniuaktorzy Opowieści o cybulkuuczennice z młodą aktorką

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

  

certyfikat placówki rozwijającej talenty


logo-sportowe-taleny-pl-2.jpg

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 rokuOdznaka_3.png

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 

 

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin