Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

         Z okazji Dnia Dziecka, w środę (29 maja) podczas długich przerw na holu I piętra cała społeczność szkolna świętowała BAJKOWY DZIEŃ DZIECKA. Samorząd uczniowski, wraz z opiekunami, przygotował uczniom wiele atrakcji. Można było wziąć udział we wspólnych grach i zabawach, rozwiazywać bajkowe quizy i zagadki. Uczniowie klas starszych malowali twarze swoim młodszym kolegom i koleżankom oraz tworzyli rózne cuda z balonów. Nie zabrakło również przepysznych ciast i ciasteczek podczas kiermaszu słodkości. Uczniowie mieli również możliwość przyjśc do szkoły w przebraniu swojego ulubionego bohatera bajkowego. Ponadto, w ramach obchodów Dnia Dziecka, uczniowie poszczególnych klas wychodzili na lody, pizzę, kręgle lub organizowali sobie pikniki na telenie szkoły.  

bajkowy dzień dziecka dmuchanie balonówbajkowy dzień dziecka w klasie pierwszej przeprowadzony przez siedmioklasistówmalowanie twarzy w trakcie bajkowego dnia dziecka

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

  

certyfikat placówki rozwijającej talenty


logo-sportowe-taleny-pl-2.jpg

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 rokuOdznaka_3.png

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 

 

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin