Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

na szczycie twierdzy

       Klasy 5 a i 5 b uczestniczyły w całodniowej wycieczce "WOJSKOWE MANEWRY" w  Twierdzy Modlin. Uczniowie zwiedzali twierdzę z przewodnikiem obiektów znajdujących się na jej obwodzie zewnętrznym: Reduta Napoleona, Działobitnia gen. Dehna, a także przechodzili podziemiami twierdzy z latarkami. Z wieży widokowej podziwialismy piękny widok na rzeki Wisłę, Bug i Narew, które łączą się wokół twierdzy. Piątoklasiści uczestniczyli również w grze terenowej: podchody na terenie Twierdzy z zadaniami na stanowiskach o charakterze militarnym, takie jak: “strzelec wyborowy”, “pole minowe” “skażenie”, zagadki logiczne. Na koniec wszyscy zebrali sie przy ognisku z kiełbaskami, gdzie nastąpiło podsumowanie gry i wyłonienie zwycięzców.

 w podziemiach twierdzyzwiedzanie muzeumwpólne ognisko

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

  

certyfikat placówki rozwijającej talenty


logo-sportowe-taleny-pl-2.jpg

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 rokuOdznaka_3.png

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 

 

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin