Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

       25 lutego uczniowie klasy 4c wybrali się do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl "Amelka, bóbr i król na dachu". Jest to opowieść o odkrywaniu siebie, o tym, że życie bywa przewrotne, oraz że możemy odkryć swoją inną naturę. Spektakl podnosi także temat empatii wobec natury, z którą główna bohaterka, Amelka, potrafi rozmawiać.

           czwartoklasiści przed Teatrem Lalekczwartoklasiści w drodze do teatru

 

   

 

 

 

 

 

 

synergia logo

 

talenciaki.jpg

 

fdds-dbp-tabliczka-21x21cm-14.png

 

 


logo-sportowe-taleny-pl-2.jpg

 

Odznaka_3.png

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

  

 logotyp z napisem szkoła pamięta

   plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin