Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

Z radością informujemy, że uczeń klasy 3a Daniel Alsztyniuk otrzymał nagrodę w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno- Informatycznym pt. „Mój superbohater – mój autorytet”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku. Zadaniem uczestników było narysowanie dowolną techniką postaci, która, według nich, zasługuje na miano superbohatera. Daniel wybrał podróżnika Kazimierza Nowaka. Zafascynował go fakt, że przemierzył on samotnie na rowerze całą Afrykę!

 

Gratulujemy umiejętności znalezienia tak ciekawej postaci.

 

 

     Daniel 3aDaniel dyplom 3a

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

certyfikat.jpg

 

dyplom

 

trzymaj formę

 

Rozzpiewany Bialystok

 

plakat_duży.png

 

agmar

 

 

wychowawca2

 

bat2

 

SzkolapamietaLOGOTYP

 infolinia GOV 1

 

nivea

 

 

SKS tabliczka 1 Copy

facebook_page_plugin