mammarzenieDrodzy uczniowie!

Chcielibyśmy poinformować was, że niedługo w naszej szkole odbędzie się zbiórka pieniędzy(w ramach projektu edukacyjnego) dla Igora- jedenastoletniego chłopca, który leczy się na onkologii klinicznej w Białymstoku. Nie będzie to zwyczajna zbiórka pieniędzy, lecz spełnienie marzenia- Wyjazdu Bursztynowym Szlakiem Pomorza, ponieważ chłopiec jest marzycielem z Fundacji Mam Marzenie. (Organizacja powstała, aby spełniać  marzenia chorych dzieci, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Działalność ta pozwala dzieciom i ich rodzicom zapomnieć o trudach walki z chorobą oraz dodać sił w dalszym leczeniu. Tu możecie dowiedzieć się trochę informacji o chłopcuhttp://www.mammarzenie.org/marzyciele/7770-Igor/) Chcielibyśmy, abyście nam w tym pomogli , w postaci drobnych datków, które będziecie wrzucać do naszych puszek.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie uzbieramy całej kwoty, natomiast nawet drobna suma da mu iskierkę nadziei, że może wyzdrowieć i cieszyć się z każdego promyka słońca, które będzie oświetlało jego twarz, gdy wyjdzie ze szpitala. Prosimy o wasze wsparcie i zaangażowanie! Dobry uczynek powróci do was ze zdwojoną siłą! Więcej szczegółów dowiecie się w następnym tygodniu. Do zobaczenia!

"Gdy marzenia się spełniają to choroby gdzieś znikają……choć na chwilę."