DEBATA 9

13.06.2018 w naszej kszkole odbył się wykład pracownika  Biura Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej pana Pawła Kalisza na temat odzyskania niepodległości przez Polskę. W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas III i II gimnazjum przygotowali debatę na temat "Współczesny patriotyzm, wychowanie patriotyczne". Publiczność oceniła debatujących i wyłoniła zespół, z którego poglądami się utożsamia.

W debacie zwyciężyli: Szymon Sobolewski III C i Przemysław Chociej III C.

W maju z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskanie niepodległości odbył się "Przegląd Pieśni Patriotycznej". Wyróżnione zostały następujące osoby:

Oliwia Żałoba, Ada Werda i Marta Andryszewska, Gabriela Szubzda, Anna Bejda i Gabriela Górska.

Wyłoniono również zwycięzców w konkursie plastycznym pt. "Projekt muram z okazji 100 - lecia dzyskania niepodległości". Nagrodzeni to:

I miejsce Julia Bohdanowicz III C

II miejsce Aleksandra Wysocka II D