Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

           IMG 8423

Ślubowanie klas pierwszych to niezwykłe wydarzenie w szkolnym kalendarzu. Miało ono miejsce 1 października. Był to dzień bardzo wyczekiwany przez dzieci.

            Podczas ceremonii pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji szkoły, wychowawców oraz zaproszonych gości złożyli ślubowanie. Następnie Panie Dyrektor dokonały aktu pasowania na ucznia, wręczyły też pamiątkowe dyplomy.IMG 8424 Podczas części artystycznej pierwszaki zaprezentowały swoje talenty wokalne i recytatorskie wzbudzając aplauz wśród zgromadzonej publiczności. Całość uświetnił występ chóru. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć, dzieci udały się do klas na poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspólnie z nimi spędziły miłe chwile.

 

 

 

 trzymaj formę

 

Kal

 

 

dzwonki5

 

  

librus

 

 

lpp

 

 

pah

 

 

 

ibe

 

 

 

szkola przyjazna1

 

 

agmar

 

Rozzpiewany Bialystok

 

facebook_page_plugin