IMG 8423

Ślubowanie klas pierwszych to niezwykłe wydarzenie w szkolnym kalendarzu. Miało ono miejsce 1 października. Był to dzień bardzo wyczekiwany przez dzieci.

Podczas ceremonii pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji szkoły, wychowawców oraz zaproszonych gości złożyli ślubowanie. Następnie Panie Dyrektor dokonały aktu pasowania na ucznia, wręczyły też pamiątkowe dyplomy.IMG 8424 Podczas części artystycznej pierwszaki zaprezentowały swoje talenty wokalne i recytatorskie wzbudzając aplauz wśród zgromadzonej publiczności. Całość uświetnił występ chóru. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć, dzieci udały się do klas na poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspólnie z nimi spędziły miłe chwile.

dzwonki5