Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

20181009 121409

20181009 121450

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie 3 a klasy gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarką Barbarą Mikulską. Autorka opowiadała o sobie, że jest kobietą, która ma wiele funkcji: żona, mama, teściowa, babcia, pisarka. Pomysły do książek czerpie z codziennego życia, tworzy do nich otoczkę fantazji. Jej książki przenoszą czytelnika w inny świat, w którym jest fantastyka, spora dawka humoru. Chce, aby jej książki trafiały do serc czytelników i zostawały tam na dłużej.

Na zakończenie spotkania można było kupić książki pani Barbary Mikulskiej i otrzymać jej autograf.

Nauczyciele bibliotekarze

 

 

 

 

 

 trzymaj formę

 

Kal

 

 

dzwonki5

 

  

librus

 

 

lpp

 

 

pah

 

 

 

ibe

 

 

 

szkola przyjazna1

 

 

agmar

 

Rozzpiewany Bialystok

 

facebook_page_plugin