SDC10864

Uczniowie klasy II b wzięli udział w spotkaniu autorskim z Agnieszką Frączek. Spotkanie odbyło się w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku w ramach 9. edycji projektu ,,Podlaskie spotkania zpisarzami".

Pisarka w błyskawiczny sposób nawiązała kontakt z uczniami. Uczestnicy dowiedzieli się, że autorka pisząc wiersze inspiruje się sytuacjami, które zdarzają się w codziennym życiu, fantazjuje oraz czerpie z naszego języka.  Pisząc teksty autorka myśli o tym, jak czytelników rozbawić, zachęcić do  czytania  i zarazem nauczyć poprawnie pisać i mówić. Autorka czytała dzieciom fragmenty swoich książek i odpowiadała na liczne pytania dzieci.

Po spotkaniu ustawiła się bardzo długa kolejka, aby otrzymać autograf pani Agnieszki.

Nauczyciele   bibliotekarze

SDC10872