Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

13 grudnia 2018 r. W Młodzieżowym Domu Kultury odbył się XVI miejski konkurs kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha”, którego organizatorem były szkoły podstawowe: Sp nr 19, Sp nr 10, Sp nr 33 oraz MDK. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-III, prezentując swoje umiejętności w kategorii solistów i zespołów wokalnych. Naszą szkołę reprezentował zespół „Promyki”, który tworzyły chórzystki: Ewa Dec, Emilia Łukianiuk i Julia Tomczak - Sztachańska. Zespół zdobył nagrodę. 

W tym roku szkolnym piękny śpiew dzieci został już nagrodzony trzecią statuetką.

                                                                                 Gratulujemy!

kolęda MaluchaNagrody

,

 

 

 

 trzymaj formę

 

Kal

 

 

dzwonki5

 

  

librus

 

 

lpp

 

 

pah

 

 

 

ibe

 

 

 

szkola przyjazna1

 

 

agmar

 

Rozzpiewany Bialystok

 

facebook_page_plugin