kula flag

"Ile języków znasz, tyle razy jesteś człowiekiem"                                                                        J.W. Goethe

15 stycznia w szkole obchodzimy DZIEŃ JĘZYKÒW OBCYCH. Zapraszamy do wzięcia udziału w 2 konkursach: na plakat z ciekawostkami dotyczącymi krajów, których języków uczymy się w szkole, ich kultury, tradycji, geografii, historii, itp. oraz na najciekawszy mem promujący naukę języków obcych. Prace przynosimy do nauczycieli języków obcych.

Zapraszamy również do aktywnego udziału w atrakcjach odbywających się tego dnia:

1. Stoiska językowe z quizami językowymi oraz przysmakami wybranych państw na korytarzach szkolnych,
2. QR quest - quiz językowy z kodami QR (odpowiadamy na 8 pytań ukrytych pod kodami QR, które należy odnaleźć w szkole. Odpowiedzi przynosimy nauczycielom języków obcych)
3. Sąda korytarzowa dotycząca nauki języków obcych
4. Kącik literatury i prasy obcojęzycznej w czytelni