Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

 

      Szkoła nasza bierze udział w konkursie na PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA, które dzięki Państwa zaangażowaniu może powstać na terenie naszej szkoły. Aby nasze marzenia się zrealizowały należy zająć jedno z 5 pierwszych miejsc w rankingu. Mogą Państwo oraz dzieci wysyłać głosy na nasz projekt na stronie:

https://podworko.nivea.pl/2019/lokalizacja/568-bialystok

     Każda osoba może głosować codziennie. Może oddawać nawet po kilka głosów.  Warunek to różne maile pozyskane od różnych osób, nie więcej niż 5 głosów z jednego  urządzenia lub jednej sieci ID w tym 5 głosów z jednej sieci wifi. Głosowanie trwa do 20 czerwca.

      Realizacja projektu będzie możliwa tylko dzięki zaangażowaniu dużej grupy osób i systematycznym głosowaniu każdego dnia szczególnie w weekendy.

     Przy pierwszym głosowaniu należy się zarejestrować, przy kolejnych już tylko logować i oddawać głosy.

 

W imieniu naszych pociech bardzo liczymy na Państwa wsparcie.

Dyrektor

 

 

 

 trzymaj formę

 

Kal

 

 

dzwonki5

 

  

librus

 

 

lpp

 

 

pah

 

 

 

ibe

 

 

 

szkola przyjazna1

 

 

agmar

 

Rozzpiewany Bialystok

 

facebook_page_plugin