Szkoła nasza bierze udział w konkursie na PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA, które dzięki Państwa zaangażowaniu może powstać na terenie naszej szkoły. Aby nasze marzenia się zrealizowały należy zająć jedno z 5 pierwszych miejsc w rankingu. Mogą Państwo oraz dzieci wysyłać głosy na nasz projekt na stronie:

Każda osoba może głosować codziennie. Może oddawać nawet po kilka głosów.  Warunek to różne maile pozyskane od różnych osób, nie więcej niż 5 głosów z jednego  urządzenia lub jednej sieci ID w tym 5 głosów z jednej sieci wifi. Głosowanie trwa do 20 czerwca.

Realizacja projektu będzie możliwa tylko dzięki zaangażowaniu dużej grupy osób i systematycznym głosowaniu każdego dnia szczególnie w weekendy.

Przy pierwszym głosowaniu należy się zarejestrować, przy kolejnych już tylko logować i oddawać głosy.

W imieniu naszych pociech bardzo liczymy na Państwa wsparcie.