Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

slubowanie 2019Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi uczniami!

 

2 października, podczas obchodów Święta Szkoły, odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści zaprezentowali swój program artystyczny. Śpiewając piosenki oraz deklamując wiersze udowodnili, że jest to szczególnie ważne wydarzenie dla każdego ucznia. Wielkie wsparcie otrzymali od kolegów i koleżanek ze starszych klas – były pięknie zaśpiewane piosenki przez nasz szkolny chór oraz wiersze i porady, jak przetrwać szkolne chwile.


Niezwykle podniosłym momentem podczas uroczystości było złożenie przyrzeczenia na sztandar szkoły oraz pasowanie na ucznia. Nie zapomniano również o patronie szkoły – Izabeli Branickiej. Dzieci chętnie wysłuchały historii oraz z wielkim zapałem odpowiadały na zadawane pytania.


Ta szkolna uroczystość dostarczyła pierwszakom niezapomnianych przeżyć, rodzicom wiele wzruszeń, a nauczycielom dumy i radości z nowo przyjętych uczniów.

   

 

 

  synergia logo  trzymaj formę

 

 agmar

 

Rozzpiewany Bialystok

 

wychowawca2

 

bateria

 

facebook_page_plugin