IMG 20201126 132306Pomimo trudnej sytuacji, w jakiej obecnie znalazły się szkoły i ośrodki kulturalne,

uczniowie SP nr 10 nadal nas zaskakują.

Dobiegła końca 3 edycja ogólnopolskiego konkursu dla szkół podstawowych Do Hymnu. Przesłuchano 136 szkół z 12 województw. Nasza szkoła – SP nr 10 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku zdobyła tytuł: zwycięzcy w województwie podlaskim.

Dziękujemy wszystkim Uczniom klas I-VIII (rok szkolny 2019/2020) i Nauczycielom, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w realizację tego przedsięwzięcia. Wszyscy zapracowaliśmy na ten sukces. Gratulacje!

A oto sukcesy naszych najmłodszych:

Zespół wokalny Promyki I -zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Patriotycznej „Każdy Polak gra i śpiewa Polsce” zorganizowanym przez Studio Piosenki „Debiuty”, Pracownię Emisji Głosu „Canzonetta” oraz przy współpracy z Big Bandem Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza” przy ul. Reymonta 18 w Krakowie. Dzięki formie online w konkursie mogli wziąć udział soliści i zespoły z całej Polski. Na konkurs wpłynęło ponad pół tysiąca zgłoszeń.

Nagranie zespołu Promyki I:

Uczennica klasy II c - Antonia Domanowska – zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej zorganizowanego online przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

synergia logo dyplom