Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

       W naszej świetlicy szkolnej odbył się wyjątkowy konkurs „Festiwal Talentów. Edycja II”, który dostarczył wszystkim uczestnikom i widzom wielu niezapomnianych emocji. Wydarzenie było doskonałą okazją, aby dzieci mogły zaprezentować swoje pasje, umiejętności oraz kreatywnośćNa scenie pojawiło się wielu utalentowanych uczestników. Podziwialiśmy energiczne układy taneczne, wzruszające występy wokalne oraz imponujące pokazy układania kostki Rubika na czas. Duże wrażenie zrobiły również występy akrobatyczne, które zachwyciły publiczność swoją dynamiką i precyzją. Nie zabrakło także młodych artystów prezentujących swoje prace plastyczne – rysunki pełne wyobraźni i kolorów spotkały się z ogromnym uznaniem. Każdy występ był wyjątkowy i zasługiwał na wielkie brawa. Uczestnicy wykazali się nie tylko talentem, ale także odwagą i zaangażowaniem, za co należą im się ogromne gratulacje.

        Po burzliwych obradach jury wyłoniło zwycięzców konkursu:

 

I miejsce:
Martyna Wiszniewska, kl. III C
Alan Kamiński, kl. III D

II miejsce:
Ada Biendzio, kl. III C
Hanna Kaczmarek, kl. III D

III miejsce:
Milena Dryl, kl. II C
Nela Drozdowska, kl. III C

Wyróżnienia otrzymały:
Lena Gardziejczyk, kl. II A
Dorota Twarowska, kl. III C

 

     Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w „Festiwalu Talentów”! Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji.

uczestincy festiwalu talentówreacja z festilawalu talentówwystępy uczestnikow festiwalu talentów

 

   

 

 

 

 

 

 

synergia logo

 

talenciaki.jpg

 

fdds-dbp-tabliczka-21x21cm-14.png

 

 


logo-sportowe-taleny-pl-2.jpg

 

Odznaka_3.png

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

  

 logotyp z napisem szkoła pamięta

   plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin