Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

Godziny dostępności nauczycieli w  roku szkolnym  2022/2023 (pokój nauczycielski)

 

L.p.

Nazwisko i imiona

Dzień i godzina

1.       

Antoniak Mirosław

poniedziałek 15.00 – 16.00

2.       

Aparicio Peralta Sergio

czwartek 7.45 – 8.15

3.       

Bernacki Krzysztof

piątek 12.00 – 13.00

4.       

Bołtryk Urszula

środa 14.30 – 15.30

5.       

Borko Anna Grażyna

poniedziałek 15.00 – 16.00

6.       

Czyżewska Liliana

poniedziałek 13.00 – 14.00

7.       

Danilczuk Rafał

poniedziałek 9.05 – 10.05

8.       

Dudaryk Irena

czwartek 9.00 – 10.00

9.       

Fiedorowicz Sylwia

środa 10.00 – 11.00

10.   

Franczyk Halina

czwartek 10.05 – 11.05

11.   

Gałaszewicz Iwona

środa 15.00 – 16.00

12.   

Grygoruk Natalia

środa 12.00 – 12.30

13.   

Ignatowska Monika

wtorek 15.00 – 15.30

14.   

Jakimiuk Iwona Edyta

---

15.   

Jamiołkowska Monika

wtorek 15.00 – 16.00

16.   

Jasińska Edyta Sylwia

piątek 14.05 – 15.05

17.   

Kalko Joanna

piątek 13.20 – 14.15

18.   

Kniżewska Hanna

środa 13.00 – 14.00

19.   

Kociubajło Vita Wirynieja

piątek 12.00 – 13.00

20.   

Komenda Urszula

środa 9.00 – 10.00

21.   

Kondraciuk Izabella Maria

poniedziałek 14.05 – 15.05

22.   

Kostecka Dorota

---

23.   

Krysztofiec Katarzyna

poniedziałek 13.05 – 14.05

24.   

Kubajewska Kamila Katarzyna

wtorek 10.00 – 11.00

25.   

Kukowska Mitura Elżbieta Maria

poniedziałek 10.50 – 11.50

26.   

Kulikowska Ewa

piątek 10.00 – 11.00

27.   

Łazewska - Szuluk Małgorzata

piątek 13.20 – 14.20

28.   

Małaszkiewicz Marta

wtorek 12.00 – 12.30

czwartek 12.00 – 12.30

29.   

Mentel Krystyna

środa 14.00 – 15.00

30.   

Morzy Agnieszka

wtorek 16.00 – 16.30

31.   

Niemancewicz Marta

środa 12.00 – 13.00

32.   

Nizińska Joanna

wtorek 10.50 – 11.20

33.   

Oksieńciuk Aneta

czwartek 7.30 – 8.00

34.   

Olszewska Magdalena

piątek 9.00 – 10.00

35.   

Paszkowski Jarosław

poniedziałek 15.10 – 16.10

36.   

Pawluczuk Elżbieta

czwartek 14.00 – 15.00

37.   

Pikus Dorota

czwartek 9.55 – 10.25

38.   

Porzezińska Barbara

wtorek 9.00 – 10.00

39.   

Pura - Urbańska Magdalena

piątek 9.00 – 10.00

40.   

Rutkowski Tadeusz Józef

poniedziałek 9.55 – 10.55 (co 2 tygodnie)

41.   

Samociuk Ewa

piątek 10.00 – 11.00

42.   

Siemieńczyk Eliza

wtorek 8.30 – 9.00

43.   

Suchodolska Beata

środa 13.00 – 14.00

44.   

Szewczul Marta

środa 10.30 – 11.00

45.   

Świsłocka Elżbieta

czwartek 13.00 – 14.00

46.   

Walecka Ewa Grażyna

wtorek 15.55 – 16.55 (co 2 tygodnie)

47.   

Walendziuk Agnieszka

piątek 11.55 – 12.25

48.   

Waszczuk Magdalena

piątek 13.20 – 14.20

49.   

Woszczenko Anna Agnieszka

---

50.   

Zajkowska Barbara

środa 8.10 – 9.10

51.   

Zalesko Anna

---

52.   

Zalewska Dorota

wtorek 10.05 – 11.05

53.   

Zambrzycka Alina

piątek 10.00 – 11.00

 

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

certyfikat.jpg

 

dyplom

 

trzymaj formę

 

Rozzpiewany Bialystok

 

plakat_duży.png

 

agmar

 

 

wychowawca2

 

bat2

 

SzkolapamietaLOGOTYP

 infolinia GOV 1

 

nivea

 

 

SKS tabliczka 1 Copy

facebook_page_plugin