Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

Godziny dostępności nauczycieli w  roku szkolnym  2023/2024

 

L.p.

Nazwisko i imiona

Dzień i godzina

1.        

Antoniak Mirosław

piątek15.00 – 16.00 (świetlica)

2.        

Aparicio Peralta Sergio

czwartek 7.45 – 8.15 (pokój nauczycielski)

3.        

Bernacki Krzysztof

czwartek 14:05 -15:05 (pokój nauczycielski)

4.        

Bołtryk Urszula

czwartek 8.00 – 9.00 (gabinet dyrektora)

5.        

Borko Anna Grażyna

poniedziałek 11.00 – 12.00 (pokój nauczycielski)

6.        

Czyżewska Liliana

poniedziałek 16.00 – 17.00 (pokój nauczycielski)

7.        

Danilczuk Rafał

poniedziałek 9.10 – 9.55 (pokój nauczycielski)

8.        

Dudaryk Irena

środa 14.00 – 15.00 (bilioteka)

9.        

Fiedorowicz Sylwia

-----

10.    

Franczyk Halina

piątek 15.00 – 16.00 (s. 22)

11.    

Gałaszewicz Iwona

wtorek 15.55 – 16.25 (s. 36)

piątek 7.45 - 8.15 (pokój nauczycielski)

12.    

Grygoruk Natalia

środa 10.50 – 11.50 (pokój nauczycielski)

13.    

Ignatowska Monika

wtorek 15.00 – 15.30 (pokój nauczycielski)

14.    

Jakimiuk Iwona Edyta

---

15.    

Jamiołkowska Monika

środa16.00 – 17.00 (s. 34)

16.    

Jasińska Edyta Sylwia

poniedziałek 10.50 – 11.50 (pokój nauczycielski)

17.    

Kaczyńska Izabela

środa 16.30 – 17.00 (pokój nauczycielski)

wtorek 15.00 - 15.30 (s. 42)

18. Karwowska Edyta wtorek 12:45 - 13:15 (pokój nauczycielski)

19.    

Kniżewska Hanna

poniedziałek 10.00 – 11.00 (pokój nauczycielski)

20.    

Kociubajło Vita Wirynieja

piątek 11.00 – 12.00 (pokój nauczycielski)

21.    

Komenda Urszula

środa 16.00 – 17.00 (pokój nauczycielski)

22.    

Kondraciuk Izabella Maria

poniedziałek 14.05 – 14.35 (świetlica)

23.    

Kostecka Dorota

czwartek 10.50 - 11.50 (pokój nauczycielski)

24.    

Krysztofiec Katarzyna

poniedziałek 10.00 – 11.00 (pokój nauczycielski)

25.    

Kulesza Renata

piątek 13.00 – 14.00 (pokój nauczycielski)

26.    

Kukowska Mitura Elżbieta Maria

poniedziałek 11.55 – 12.55 (pokój nauczycielski)

27.    

Kulikowska Ewa

środa 9.00 – 10.00 (pokój nauczycielski)

28.    

Łazewska - Szuluk Małgorzata

czwartek 12.00 – 13.00 (s. gimnastyczna)

29.    

Małaszkiewicz Marta

piątek 14.05 – 15.05 (s. 36)

30.    

Mentel Krystyna

piątek 14.00 – 15.00 (biblioteka)

31.    

Morzy Agnieszka

wtorek 16.00 – 16.30 (s. 22)

32.    

Niemancewicz Marta

czwartek 13.00 – 14.00 (gab. pedagoga)

33.    

Nizińska Joanna

piatek 12.50 – 13.20 (pokój nauczycielski)

34.    

Oksieńciuk Aneta

środa 7.30 – 8.00 (pokój nauczycielski)

czwartek 7.45 - 8.15 (pokój nauczycielski)

35.    

Olszewska Magdalena

piątek 15.00 – 16.00 (pokój nauczycielski)

36.    

Paszkowski Jarosław

wtorek 16.00 – 15.00 (s. 35)

37.    

Pawluczuk Elżbieta

wtorek 9.10 – 9.55 (pokój nauczycielski)

38.    

Pikus Dorota

czwartek 7.45 – 8.15 (pokój nauczycielski)

39.    

Porzezińska Barbara

środa 10.00 – 11.00 (pokój nauczycielski)

40.    

Pura - Urbańska Magdalena

środa 11.00 – 12.00 (s. 39)

41.    

Rutkowski Tadeusz Józef

czwartek 11.55 – 12.25 (pokój nauczycielski)

42.    

Samociuk Ewa

środa 10.50 – 11.50 (pokój nauczycielski)

43.    

Siemieńczyk Eliza

czwartek 16.00 – 17.00 (s. 41)

44.    

Suchodolska Beata

ćzwartek 10.00 – 11.00 (pokój nauczycielski)

45.    

Świsłocka Elżbieta

wtorek 13.00 – 14.00 (pokój nauczycielski)

46.    

Walecka Ewa Grażyna

wtorek 15.00 – 16.00 (s. 28)

47.    

Walendziuk Agnieszka

wtorek 7.45 – 8.00, 11.55 - 12.25 (pokój nauczycielski)

48. Widurska Bernadetta poniedziałek 7.45 - 8.15 (s. 35)

49.    

Waszczuk Magdalena

piątek 12.15 – 13.15 (pokój nauczycielski)

50.    

Woszczenko Anna Agnieszka

piątek 12.15 - 13.15 (pokój nauczycielski)

51.    

Zajkowska Barbara

piątek 9.00 – 10.00 (pokój nauczycielski)

52.    

Zalesko Anna

---

53.    

Zalewska Dorota

poniedziałek 11.10 – 12.10 (pokój nauczycielski)

54.    

Zambrzycka Alina

czwartek 10.00 – 11.00 (gabinet w-ce dyrektora)

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

  

certyfikat placówki rozwijającej talenty


logo-sportowe-taleny-pl-2.jpg

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 rokuOdznaka_3.png

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 

 

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin