W tym roku szkolnym, spośród wielu uczniów biorących udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur, czworo uczniów osiągnęło wynik bardzo dobry, a dziesięcioro otrzymało wyróżnienie.

Wyniki bardzo dobre:
Żadziłko Krystian  kl. 3a
Sytnik Jan  kl. 4a
Orzechowska Kinga  kl. 4b
Dmitruk Wiktor  kl. 8a

Wyróżnienia:
Jaworski Antoni  kl. 2b
Szarejko Antonina  kl. 2c
Kalisz Franciszek  kl. 2a
Kondrusik Antoni  kl. 2a
Jarmołowicz Tomasz  kl. 4a
Downar Dominik  kl. 4c
Dziemianka Daria  kl. 4b
Mikulicz Piotr  kl. 5a
Gurin Krzysztof  kl. 6b
Jarmołowicz Anna  kl. 6a

Serdecznie GRATULUJEMY !

Z ogromną radością informujemy, że uczennica klasy IV b, Zofia Łukaszuk otrzymała wyróżnienie w IV Miejskim Konkursie Poetyckim "Bohater literacki w wersach wiersza ukryty", który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 50 w Białymstoku.  Serdecznie gratulujemy naszej zdolnej uczennicy.

uczniowie z nauczycielką języka polskiego podczas konkursu literackiegonagrodzeni i wyróżnieni uczniowie w konkursie lterackim

Uczennica klasy 5a, Natalia Wołodko, wzięła udział w Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek U-13 w sumo,  które odbyły się w kwietniu w Suwałkach. Natalia zajęła trzecie miejsce w kategorii wagowej 50 kg. Wielkie gratulacje!

dyplom uczennicy w mistrzostwach sumo

Nasza zdolna uczennica klasy 1 b, reprezentantka Młodzieżowego Domu Kultury, Alicja Karczewska osiągnęła swój kolejny sukces szachowy, stając na pierwszym miejscu podium w swojej kategorii w VI Memoriale Szachowym im. prof. J. Marcinkiewicza w Janowie
uczennica z medalami i pucharem szachowym
GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Miło nam poinformować, że 18 maja na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego w Sochaczewie uczeń klasy 6b Michał Kisiel wraz ze swoją partnerką zajęli III miejsce w kategorii D standard. Serdeczne gratulacje!!!

tancerze turnieju z trofeami

certyfikat placówki rozwijającej talenty

logo-sportowe-taleny-pl-2.jpg

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 rokuOdznaka_3.png