Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

rys

 

Wykaz zajęć pozalekcyjnych organizowanych przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 10 im. Izabeli Branickiej w roku szkolnym 2021/2022

 

 

 

 

 

 

II semestr

 

Rodzaj zajęć/Przedmiot

Nauczyciel

Termin

Zajęcia wyrównawcze

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. Ia

Anna Zalesko

piątek 7.30 – 8.00

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. Ib

Barbara Porzezińska

środa 11.00 – 11.45

zajęcia wyrównawcze dla dziecka z ppp – kl. Ic

Ewa Samociuk

poniedziałek 12.05 – 12.50

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. III (j. polski, matematyka)

Hanna Kniżewska

środa 14.05 – 14.50

chemia kl. 7 i kl. 8 (po wcześniejszym ustaleniu z nauczycielem)

Izabella Maria Kondraciuk

poniedziałek 15.00 – 15.45

Koła zainteresowań

chór Promyki kl. I-III

Dorota Zalewska

wtorek 15.45 – 16.30

origami

Elżbieta Świsłocka

wtorek 10.05 – 10.50

wyszywanie koralikami

Vita Kociubajło

wtorek 8.15 – 9.00

Bum-Bum rurki

Liliana Czyżewska

środa 15.50 – 16.35

koło biologiczne

Urszula Bołtryk

poniedziałek 8.00 – 9.00

koło matematyczne klas trzecich

Ewa Kulikowska

czwartek 9.10 – 9.55

koło plastyczne klas drugich

Beata Suchodolska

czwartek 11.00 – 12.00

koło matematyczne

Alina Zambrzycka

termin na bieżąco ustalany z uczniami

koło taneczne

Anna Zalesko

środa 7.30 – 8.00

koło kaligraficzne

Ewa Samociuk

środa 10.05. – 10.50

Zajęcia sportowe

Rugby

 

piątek 15.00 – 16.00

Szkolny Klub Wolontariusza

wtorek 11.45 – 12.05 s.gimnastyczna

 

  

 

Pozostałe zajęcia pozalekcyjne

 

Rodzaj zajęć

Kto organizuje

Termin

Język angielski dla klasy I a

p. Urszula Aleksandrowicz

poniedziałek 11.00 – 11.45 s.40

piątek 12.05 – 12.50 s.40

Język angielski dla klasy I b

p. Urszula Aleksandrowicz

środa 11.00 – 11.45 s.40

piątek 10.05 – 10.50 s.40

Język angielski dla klas I c

p. Natalia Czyżewska

poniedziałek 12.05 – 12.50 s.40

piątek 8.30 – 9.15 s.40

Język angielski dla klasy II a

p. Wioletta Zapolska

środa 9.10 – 9.55 s. 36

piątek 13.10 – 13.55 s. 28

Język angielski dla klasy II b

p. Natalia Czyżewska

poniedziałek 13.10 – 13.55 s.40

środa 12.05 – 12.50 s.37

Język angielski dla klas II c

p. Urszula Aleksandrowicz

poniedziałek 10.05 – 10.50 s.35

środa 13.10 – 13.55 s.40

Język angielski dla klasy III b

p. Edyta Jasińska

wtorek 14.05 – 14.50 s.23

piątek 15.00 – 15.45 s. 40

Język angielski dla klasy IV a i IV b

p. Wioletta Zapolska

środa 8.15 – 9.00 s. 36

czwartek 14.05 – 14.50 s. 36

Język angielski dla klas V a i V b

p. Wioletta Zapolska

środa 14.5. – 14.50 s. 34

czwartek 13.10 – 13.55 s. 34

Programowanie

Misja robotyka

wtorek 13.00 – 17.50

czwartek 8.20 – 9.50

Programowanie w świecie Minecraft w języku angielskim

Nienudno.pl

poniedziałek 9.00 – 10.00

czwartek 13.00 – 15.00

Angielski na sportowo

Edu Dango

środa 15.00 – 16.00

Zajęcia taneczno - rozwojowe

PAARO

czwartek 10.00 – 11.00

czwartek 13.00 – 14.00

Zajęcia szachowe

Karol Busiński

wtorek 16.00 – 17.00

środa 8.00 – 9.00

Zajęcia karate

Białostocki Klub Karate

poniedziałek 17.00 – 18.00

środa 17.00 – 18.00

Nauka gry na ukulele

Lech Jan Mazurek

środa 14.00 – 15.00

czwartek 14.00 – 15.00

 

 

  

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

certyfikat.jpg

 

dyplom

 

trzymaj formę

 

Rozzpiewany Bialystok

 

plakat_duży.png

 

agmar

 

 

wychowawca2

 

bat2

 

SzkolapamietaLOGOTYP

 infolinia GOV 1

 

nivea

 

 

SKS tabliczka 1 Copy

facebook_page_plugin