Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

rys

 

Wykaz zajęć pozalekcyjnych organizowanych przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 10 im. Izabeli Branickiej w roku szkolnym 2021/2022

 

 

 

 

 

 

I semestr

 

Rodzaj zajęć/Przedmiot

Nauczyciel

Termin

Zajęcia wyrównawcze

chemia kl. 7 i kl. 8

Izabella Maria Kondraciuk

poniedziałek

15.00 – 15.45

dydaktyczno – wyrównawcze kl. III (j. polski, matematyka)

Hanna Kniżewska

poniedziałek

14.05 – 14.50

zajęcia wyrównawcze dla dziecka z ppp – kl. I c

Ewa Samociuk

poniedziałek 12.05 – 12.50

     

Koła zainteresowań

chór Promyki kl. I-III

Dorota Zalewska

wtorek 16.00 – 16.45

koło „Kreatywnie”

Anna Woszczenko

poniedziałek 13.10 – 13.55

koło matematyczne kl. VIII

Iwona Gałaszewicz

piątek 15.00 – 15.45

wg. harmonogramu

origami

Elżbieta Świsłocka

wtorek 10.05 – 10.50

wyszywanie koralikami

Vita Kociubajło

wtorek 8.15 – 9.00

Bum-Bum rurki

Liliana Czyżewska

środa 15.00 – 15.45

koło biologiczne – przygotowanie do konkursu

Urszula Bołtryk

poniedziałek 8.00 – 9.00

koło matematyczne Kangur

Ewa Kulikowska

czwartek 9.10 – 9.55

koło plastyczne kl. II

Beata Suchodolska

czwartek 11.00 – 11.45

koło matematyczne kl. 7a

Alina Zambrzycka

termin na bieżąco ustalany z uczniami

Zajęcia wspomagające

j. polski

Krystyna Mentel

kl. 5a wtorek15.00 – 15.45

kl. 4a i 4b środa 15.00 – 15.45

kl. 7b czwartek 15.00 – 15.45

Barbara Zajkowska

kl. 7a środa 15.00 – 15.45

kl. 5b czwartek 13.10 – 13.55

Monika Jamiołkowska

kl. 8a zgodnie z harmonogramem

matematyka

Alina Zambrzycka

kl. 7b poniedziałek 8.15 – 9.00

kl. 4a poniedziałek 14.05 – 14.50

Jarosław Paszkowski

kl. 5a i 5b poniedziałek 15.00-15.45

kl. 6a piątek 8.15 – 9.00

Iwona Gałaszewicz

kl. 4b środa 15.00 – 15.45

kl. 8a piątek 15.00 – 15.45

j. angielski

Edyta Jasińska

kl. 7a wtorek 15.00 – 15.45

Józef Górak

kl. 6a piątek 9.10 – 9.55

Zajęcia sportowe

SKS (kl. VII)

Łazewska-Szuluk Małgorzata

środa 15.00-16.00

czwartek/piątek 15.00 – 16.00

Rugby

 

piątek 15.00 – 16.00

Szkolny Klub Wolontariusza

poniedziałek 11.45 – 12.05 s.gimnastyczna

 

 

 

Pozostałe zajęcia pozalekcyjne

Rodzaj zajęć

Kto organizuje

Termin

Język angielski dla klasy I a

p. Urszula Aleksandrowicz

poniedziałek 11.00 – 11.45 s.40

piątek 12.05 – 12.50 s.40

Język angielski dla klasy I b

p. Urszula Aleksandrowicz

środa 11.00 – 11.45 s.40

piątek 10.05 – 10.50 s.33

Język angielski dla klas I c

p. Natalia Czyżewska

poniedziałek 12.05 – 12.50 s.40

piątek 8.30 – 9.15 s.40

Język angielski dla klasy II a

p. Wioletta Zapolska

środa 9.10 – 9.55

piątek 13.10 – 13.55

Język angielski dla klasy II b

p. Natalia Czyżewska

poniedziałek 13.10 – 13.55 s.40

środa 12.05 – 12.50 s.28

Język angielski dla klas II c

p. Urszula Aleksandrowicz

poniedziałek 10.05 – 10.50 s.40

środa 13.10 – 13.55 s.40

Język angielski dla klasy III b

p. Edyta Jasińska

wtorek 14.05 – 14.50 s.28

piątek 15.00 – 15.45 s. 28

Język angielski dla klasy IV a i IV b

p. Wioletta Zapolska

środa 8.15 – 9.00 s. 36

czwartek 14.05 – 14.50 s. 36

Język angielski dla klas V a i V b

p. Wioletta Zapolska

środa 14.5. – 14.50 s. 37

czwartek 13.10 – 13.55 s. 37

Programowanie

Misja robotyka

poniedziałek 14.10- 17.20

wtorek 13.00 – 17.50

czwartek 8.20 – 9.50

 

Programowanie w świecie Minecraft w języku angielskim

Nienudno.pl

poniedziałek 9.00 – 10.00

środa 9.00 – 10.00

czwartek 13.00 – 15.00

Angielski na sportowo

Edu Dango

poniedziałek 14.00 – 15.00

środa 15.00 – 16.00

Zajęcia taneczno - rozwojowe

PAARO

czwartek 10.00 – 11.00

czwartek 13.00 – 14.00

Zajęcia szachowe

Karol Busiński

wtorek 16.00 – 17.00

środa 8.00 – 9.00

Zajęcia karate

Białostocki Klub Karate

poniedziałek 17.00 – 18.00

środa 17.00 – 18.00

Nauka gry na ukulele

Lech Jan Mazurek

środa 14.00 – 15.00

czwartek 14.00 – 15.00

  

 

   

 

 

  synergia logo dyplom

 

trzymaj formę

 

agmar

 

Rozzpiewany Bialystok

 

wychowawca2

 

bat2

 

SzkolapamietaLOGOTYP

 infolinia GOV 1

 

nivea

 

 

SKS tabliczka 1 Copy

facebook_page_plugin