Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

rys

 

 

Wykaz zajęć pozalekcyjnych organizowanych

przez nauczycieli Szkoły Podstawowej

nr 10 im. Izabeli Branickiej

w roku szkolnym 2023/2024

 

 

 

 

 I semestr

 

Rodzaj zajęć/Przedmiot

Nauczyciel

Termin

Koła zainteresowań

Chór Promyki kl. I-III

Dorota Zalewska

wtorek 16.05 – 16.50

Zajęcia kulinarne, szycie ręczne

Elżbieta Pawluczuk

czwartek raz w miesiącu

16.00-17.00

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Hanna Kniżewska

poniedziałek 13.20 – 15.05

Koło matematyczne klas drugich

Ewa Kulikowska

środa godz. 13.20 – 14.05

Zajęcia plastyczne

Beata Suchodolska

czwartek 14.15. - 15.00

Składaj z nami origami

Elżbieta Świsłocka

środa 9.10 – 9.55

Ćwiczenia ręki (kl. Ic)

Elżbieta Świsłocka

środa 8.15 – 9.00

Koło kaligraficzne

Anna Woszczenko

wtorek 13.20 – 14.05

Zajęcia wyrównawcze

Barbara Porzezińska

piątek 10.00 – 11.00

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. III

Ewa Jakimczuk

środa 8.15 – 9.00

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Katarzyna Krysztofiec

czwartek 12.15 – 13.00

Zajęcia sportowe

Program wf z AWF

Magdalena Waszczuk

sobota 9.00 – 10.30

oraz 10.45 – 12.15

SKS Rugby TAG

Magdalena Waszczuk

poniedziałek 14.10 – 15.10

wtorek 14.10 – 15.10

Szkolny Klub Wolontariusza

Łazewska-Szuluk Małgorzata pierwszy piątek każdego miesiąca 13.00 – 13.20

 

 

 

Pozostałe zajęcia pozalekcyjne

 

 

Rodzaj zajęć

Kto organizuje

Termin

Język angielski dla klasy Ia, Ic

Paweł Dudziński

wtorek 10.05 – 10.50 czytelnia

środa 9.10 – 9.55 czytelnia

Język angielski dla klasy Ib

Anna Gawełko

wtorek 13.20 – 14.05 czytelnia

piątek 11.10 – 11.55 czytelnia

Język angielski dla klasy Id

Paweł Dudziński

poniedziałek 15.10 – 15.55 czytelnia

środa 10.05 – 10.55 czytelnia

Język angielski dla klasy IIa

Anna Gawełko

środa 13.20 – 14.05 czytelnia

piątek 13.20 – 14.05 czytelnia

Język angielski dla klasy II b,c

Joanna Szewczuk

poniedziałek 13.20 – 14.05 czytelnia

piątek 8.00 – 8.45 czytelnia

Język angielski dla klas IIIc

Agnieszka Konopka

poniedziałek 12.00 – 12.45 czytelnia

czwartek 11.10 – 11.55 czytelnia

Język angielski dla klasy IVa, IVb, IVc

Marcin Pędich

poniedziałek 14.15 – 15.00 s.40

wtorek 16.05 – 16.55 czytelnia

Język angielski dla klasy Va, Vb, Vc

Marcin Pędich

poniedziałek 15.10 – 15.55 s.40

wtorek 15.10 – 15.55 s.40

Brydż

Poniedziałek 15.10 – 15.55 s.21

Czwartek 14.15 – 15.55 s.38

Szachy

Poniedziałek 9.10-9.55 s.28

Poniedziałek 13.20-14.05 s.40

Piątek 9.10-9.55 s.21

Programowanie

Misja robotyka

Wtorek 8.00 – 9.30 czytelnia

Wtorek 14.15-18.55 s.37

Gra na instrumentach

Akordowo

piątek 14.15 – 15.00 s. 28

Angielski na sportowo

Edu Dango

Środa 11.10-11.55 hol parter

czwartek 13.20 – 14.05 hol parter

Gimnastyka korekcyjna

Wtorek 16.00-16.45 s. gimnastyczna

Środa 16.00-16.45 s. gimnastyczna

Zajęcia karate

Białostocki Klub Karate

poniedziałek 17.00 – 18.00

środa 17.00 – 18.00

Zajęcia taneczno - rozwojowe

PAARO

Środa 10.05-10.50 hol parter

czwartek 10.05-10.50 hol parter

Język chiński

Pochińsku

Środa 16.00 – 16.45 s.40

Rysunek

Tutore

Środa 16.00-17.00 s.21

  

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

certyfikat placówki rozwijającej talenty

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 rokuOdznaka_3.png

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 

 

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin