Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

zaj poza

 

 

Wykaz zajęć pozalekcyjnych

w roku szkolnym 2018/2019

 

 

 

 

Rodzaj zajęć/Przedmiot

Nauczyciel

Termin

Zajęcia wyrównawcze

J. polski - kl. II a

Dorota Kunda

Wtorek 9.10 - 9.55

J. polski kl. IV - V

Krystyna Mentel

Środa 15.00 – 15.45

J. polski kl. VII i VIII

Dorota Kostecka

Środa 14.05 – 14.50

J. polski kl. III

Monika Jamiołkowska

Wtorek 15.00 – 15.45

Chemia kl. VII i VIII

Izabella Kondraciuk

Czwartek 14.50 - 15.35

Chemia kl. III gimnazjum

Elżbieta Siemieniuk

Czwartek 14.05 - 15.45

Fizyka

Maria Zdrajkowska

Czwartek 15.00 - 15.45

Matematyka kl. V

Alina Zambrzycka

Poniedziałek 15.00 – 15.45

Matematyka kl. VIII

Iwona Gałaszewicz

Piątek 14.55 – 15.40

Matematyka kl. III gimnazjum

Jarosław Paszkowski

Poniedziałek 14.50 – 15.35

Przygotowanie do egzaminu

J. angielski

Anna Borko

Czwartek 15.00 – 15.45

Konsultacje

J. polski - przygotowanie do konkursu kl. III gimnazjum

Dorota Kostecka

Poniedziałek 14.50 - 16.00

J. angielski – przygotowanie do konkursu kl. III,

kl. V

Marta Małaszkiewicz

Środa 15.00 - 15.45

Poniedziałek 14.05 - 14.50

Biologia - przygotowanie do konkursu kl. VIII i III gimnazjum

Urszula Bołtryk

Wtorek 14.50 - 16.00

Fizyka - przygotowanie do konkursu

Maria Zdrajkowska

Poniedziałek 15.00 – 15.45

Geografia - przygotowanie do konkursu kl. VIII i III gimnazjum

Halina Franczyk

Wtorek 14.50 - 16.00

Matematyka - przygotowanie do konkursu

Alina Zambrzycka

Piątek

J. angielski

Anna Borko

Sobota 9.30 - 11.00

Koła zainteresowań

Matematyka – przygotowanie do konkursu kl. VIII

Iwona Gałaszewicz

Wtorek 14.55 – 15.40

Matematyka – przygotowanie do konkursu kl. III gimnazjum

Iwona Gałaszewicz

Środa 14.55 – 15.40

Matematyka

Jarosław Paszkowski

Wtorek 14.45 – 15.45

J. rosyjski - przygotowanie do konkursu

Irena Konopka

Czwartek 15.00 - 15.45

Historia/wos

Magdalena Pura - Urbańska

Wtorek 14.50 - 15.35

Chemia

Elżbieta Siemieniuk

Piątek 14,55 - 15.40

Fizyka – przygotowanie do konkursu

Maria Zdrajkowska

Poniedziałek 15.00 – 15.45

Historia

Krzysztof Gołębiewski

Wtorek 15.00 – 15.45

Koło szachowe

Krzysztof Bernacki

Poniedziałek 14.55 – 16.25

Programowanie

Barbara Rybnik

Środa 15.00 - 17.00

Chór szkolny

Liliana Czyżewska

Wtorek 14.55 - 16.05

Czwartek 14.55 - 16.05

Chór kl. I-III SP „Promyki”

Dorota Kunda

Środa 13.10 - 13.55

Czwartek 15.00 - 15.45

„Kreatywnie” kl. I - III

Anna Woszczenko

Dzieciom uczęszczającym do świetlicy (w ramach godzin)

Koło teatralne

Barbara Porzezińska

Wtorek 15.00 - 15.45

Przyroda kl. I -III

Anna Zalesko

Wtorek 14.05 - 14.50

Plastyka kl. I - III

Beata Suchodolska

Poniedziałek 14.05 - 14.50

Plastyka kl. IV - VIII

Ewa Walecka

Poniedziałek 14.50 – 15.45

Religia

Aniela Litwiniuk

W miarę potrzeby

Zajęcia sportowe

SKS – kl. V

Małgorzata Łazewska - Szuluk

Czwartek 15.00 - 16.00

Zajęcia sportowe ogólnorozwojowe

Małgorzata Łazewska  - Szuluk

Piątek 8.00 - 9.00

SKS – tenis stołowy/badminton

Marcin Piasecki

Piątek 14.45 – 15.30

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

Magdalena Waszczuk

Środa 15.00 – 15.45

Gimnastyka korekcyjna

Magdalena Waszczuk

Czwartek 14.05 - 14.50

Szkolny Klub Wolontariusza

Hanna Kniżewska

Małgorzata Łazewska - Szuluk

Środa  15.00 – 15.45

 

Flaga Hiszpania

 

  Klasa hiszpańska

 

 

 

Kal

 

 

dzwonki5

 

  

librus

 

 

lpp

 

 

pah

 

 

 

ibe

 

 

 

szkola przyjazna1

 

 

agmar

 

facebook_page_plugin