Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu teatralnym w VII Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku. Klasa teatralna zagrała naszym siódmoklasistom i ósmoklasistom spektakl pt. "Śluby panieńskie" Aleksandra Fredry w reżyserii Pani Anny Kolosow-Ostapczuk. Nasi uczniowie odwiedzili również obserwatorium astronomiczne "na dachu świata" czyli VII Liceum Ogólnokształcącego. Dziękujemy licealistom za zaproszenie i życzymy powodzenia.


5 czerwca podczas trzech długich przerw uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Matematycznym Piątku. Była to okazja do poznania liczby Pi oraz sprawdzenia swoich umiejętności w rozwiązywaniu matematycznych zagadek i łamigłówek.



Wzorem roku ubiegłego Rada Rodziców, w porozumieniu z Panią Dyrektor, przygotowała całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły zaprosiła ponownie pracowników firmy Skaut, którzy przygotowali naszym uczniom wiele atrakcji. Były dmuchańce, nadmuchiwane piłki bump ball bumper, strzelanie z łuku, przygotowanie do survivalu, ujeżdżanie byka, a także przeróżne zabawy drużynowe. Każda z klas miała okazję wyjść na boisko szkolne i spędzić czas na wyśmienitej zabawie.
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom dużym i małym mnóstwa radości, uśmiechu każdego dnia, spelnienia najskrytszych marzeń oraz wielu niezapomnianych przygód. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe powody do szczęścia, a dziecięca ciekawość świata nigdy Was nie opuszcza. Bawcie się, odkrywajcie i cieszcie każdą chwilą!




28 maja reprezentacja naszej szkoły walczyła w eliminacjach do finału ,,Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich". Emocji, sportowej walki i świetnych wyników nie brakowało! Pierwsze miejsce i bilet do ogólnopolskiego finału w Chorzowie wywalczyła Zuzanna Wierzbicka z klasy 4C! Nasza uczennica nie miała sobie równych w dwuboju, na który składał się bieg na 60 metrów oraz skok w dal. Gratulujemy sukcesu!














