Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

BOF BANER kolorowy

Hulajnogi elektryczne, deskorolki elektryczne, kaski – to nagrody w konkursie „BO Fajnie być EKO”.

KONKURS pod hasłem „BO Fajnie być EKO” organizuje  Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego.

Uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych zapraszamy do wypełnienia formularza konkursowego i przygotowania krótkiego filmu promującego postawy proekologiczne. Konkursowe filmy muszą być pracami oryginalnymi – stworzonymi na potrzeby konkursu, nigdzie wcześniej niepublikowanymi.  Produkcje nie powinny przekraczać 90 sekund (minimum 30 sek.)

Filmy, zgodnie z regulaminem konkursu, powinny zostać umieszczone na specjalnie stworzonym fanpage’u. Najpóźniej w ciągu 48 godzin od zamieszczenia produkcji na fanpage’u, należy przesłać film na adres e-mail: biuro@bof.org.pl (transfer online, np. poprzez www.wetransfer.com lub link do google drive). W przypadku Uczestnika poniżej 13 roku życia lub nie posiadającego konta na Facebooku, fanpage na portalu społecznościowym musi być podpięty do konta osoby dorosłej.

Zwycięski fanpage to ten, który zdobędzie najwięcej polubień. Nagrodzone zostaną 3 fanpage z największą liczbą followersów.

Nagrody:

I miejsce – hulajnoga elektryczna, kask, gadżet solarny

II miejsce – hulajnoga elektryczna, kask, gadżet solarny

III miejsce – deskorolka elektryczna, kask, gadżet solarny

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma tytuł „Ambasadora OZE w BOF”

Harmonogram konkursu:

- ogłoszenie konkursu: 6 października 2021 r.

- termin utworzenia fanpage’a: 8 października 2021 - 25 października 2021.

- ostateczna data zdobywania polubień fanpage’a:  25 października 2021r. godz. 15:00. O tej godzinie zostaną wykonane print screeny ilości polubień danego fanpage’a.

- ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 27 października na profilu Stowarzyszenia Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego na FB.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonać poprzez wypełnienie formularza konkursowego.

Działanie jest realizowane w ramach projektu Dobra energia kluczem do sukcesu Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego, w ramach Partnerskiej Inicjatywy Miast dla sieci pilotażowych w latach 2017 –  2019. Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

   

 

 

  synergia logo dyplom

 

trzymaj formę

 

agmar

 

Rozzpiewany Bialystok

 

wychowawca2

 

bat2

 

SzkolapamietaLOGOTYP

 infolinia GOV 1

 

nivea

 

 

SKS tabliczka 1 Copy

facebook_page_plugin