Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

           

               Uczniowie klasy 5 a uczestniczyli w zajęciach w ramach cyklu spotkań profilaktycznych: DZIECKO Z KLASĄ, GRUPA I JA, MOJE EMOCJE w poradni profilaktyczno-konsultacyjnej Stowarzyszenia MONAR. Zajęcia dotyczyły przyczyn konfliktów oraz sposobu ich rozwiązywania, współpracy i refleksji nad korzyściami i trudnościami związanymi z byciem w grupie, a także uzewnętrznianiu doświadczanych emocji oraz sposobach radzenia sobie z nimi.

 uczniowie uczestniczący w ćwiczeniu z chustą uczniowie uczestniczący w ćwiczeniu z komunikacji interpersonalnych uczniowie uczestniczący w ćwiczeniu z komunikacji w grupie uczniowie uczestniczący w ćwiczeniu z radzenia sobie z emocjami

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

  

certyfikat placówki rozwijającej talenty


logo-sportowe-taleny-pl-2.jpg

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 rokuOdznaka_3.png

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 

 

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin