Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 
        Uczniów klas I - V biorących udział w "Programie dla szkół" informujemy o możliwości udziału w wyjątkowym projekcie, w którym mogą zaprezentować swój talent wokalny, instrumentalny i literacki.
Aby zgłosić się do uczestnictwa w zabawie, należy przesłać autorski utwór promujący zdrowe nawyki żywieniowe, spożywanie owoców, warzyw oraz produktów mlecznych w terminie do 1 kwietnia 2024 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://www.wyzwaniechrumasa.org/formularz/
Autorzy sześciu najlepszych piosenek będą mieli możliwość współpracy z profesjonalnymi twórcami: trenerem wokalnym i producentem muzycznym, w trakcie nagrań w studiu telewizyjnym, a zwycięzcę – wyłonionego w drodze głosowania online – poznamy 12 czerwca br. podczas premiery w Warszawie. Przewidziane jest także wyróżnienie za najlepszy tekst utworu.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem plebiscytu: https://www.wyzwaniechrumasa.org/regulamin/ i zachęcamy do zapoznania się z utworami Laureatów z 2023 roku: https://www.wyzwaniechrumasa.org/odcinki/odcinki-2023/
ogłoszenie konkursoweSerdecznie zapraszamy do udziału i czekamy na zgłoszenia!

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

  

certyfikat placówki rozwijającej talenty


logo-sportowe-taleny-pl-2.jpg

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 rokuOdznaka_3.png

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 

 

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin