Szkoła Podstawowa nr 10

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

       

      23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji w naszej szkole nauczyciele bibliotekarze zorganizowali kiermasz książek oraz gry i zabawy. Uczniowie mogli kupić tanią i dobrą  książkę na kiermaszu, wziąć udział w wyścigu z książką na głowie. Oprócz tego mogli też odgadnąć tytuł popularnych baśni na podstawie jednego, dwóch lub trzech słów kluczowych, uzupełnić tytuły znanych utworów oraz  podzielić się swoimi skojarzeniami wokół hasła "książka". Emocji było co niemiara. Każdy znalazł coś dla siebie. Drobne słodkie nagrody osłodziły trud udziału w tej imprezie.

       zabawy z okazji dnia książki zabawy uczniów z okazji dnia książki  kiermasz ksiazek

Klasa 3a udała się na spotkanie autorskie z autorką książek Agnieszką Frączek, a klasa 3 c uczestniczyła w spotkaniu autorskim z Tomaszem Samojlikiem w trakcie Targów Książki na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Można było zakupić lekturę oraz dostać autografy pisarzy.

         spotkanie autorskie   spotkanie z pisarzem

 

   

 

 

 

 

 

  synergia logo

 

  

certyfikat placówki rozwijającej talenty


logo-sportowe-taleny-pl-2.jpg

 

dyplom dla szkoły za zajęcie trzeciego miejsca w rankingu białostockich szkół podstawowych w 2021 rokuOdznaka_3.png

logotyp z napisem trzymaj formę

 

logotyp z napisem rozśpiewany Bialystok

 

plakat z napisem międzynarodowy projekt edukacyjny emocja

 

logotyp dostawców mleka i owoców do szkół agmar

 

 

logo z napisem wychowawca podwórkowy

 

logo promujące zbiórkę baterii

 

logotyp z napisem szkoła pamięta

 

 

 plakat  całodobowej infolinii dla dzieci i młodzieży

 

logo z napisem podwórko nivea

 

 

logo z napisem w tej szkole realizowany jest program sks

 

plakat świetliczaki na tropie kolorów świata

 

logotyp programu uczymy dzieci programować

 

facebook_page_plugin